venililajokufamaphenotedla.co

join. happens. Let's discuss this question. Here..

9 thoughts on “ Nya//Nous I - Körkarlen - Zeroana Akerne (Cassette) ”

 1. Brataur says:
  Drone ambient album "Zeroana Akerne" by Körkarlen (cassette, Special Low Frequency Records (FREQ), ) is dedicated to his memory. Past Bands; Clit Ripper. As Gory Jory: Vocals, Bass. The Pain (Demo) Bass, Vocals Locked Away for Nothing (EP) Bass, Vocals.
 2. Faekus says:
  RTV Ora News është televizion lider në tregun e medias informative me një eksperiencë dhe kontribut 13 vjecar në shërbim të shqiptarëve, kudo që jetojnë brenda dhe jashtë kufijëve.
 3. Shaktirr says:
  Një zyrtar i lartë i Kombeve të Bashkuara ka mbërritur këtë të martë në Korenë e Veriut, duke shënuar kështu vizitën e parë të këtij lloji në gjashtë vitet e fundit. Nën-sekretari i përgjithshëm i OKB.
 4. Moogukus says:
  Noizy tashmë ka rrëmbyer zemrat e publikut dhe padyshim se numëron fansa të shumtë gjithandej trojeve shqiptare. I njëjti pëlqehet tej mase, ndërsa koncertet e tij janë të mbushura plot thuajse gjithnjë Kosovë e Shqipëri, duke mos lënë anash edhe vendet evropiane. Se ka adhurues të zjarrtë kjo dëshmohet edhe me videon e fundit të [ ].
 5. Bara says:
  Jo shumë aktor kanë dëshirë që të eksperimentojnë me rolet e tyre. Disa aktorë kanë gjetur formulën që punon shumë mirë për ta, dhe që audienca i do ata që të luajnë të gjithë rolet, si Vin Diesel. Më poshtë mund të shihni një listë të aktorëve që kanë luajtur role shumë të ngjashme me [ ].
 6. Kazrakus says:
  Vrasja e Devi Kasmit në Tiranë, ka rikthyer në qendër të vëmendjes jo vetëm historitë e vjetra të përplasjeve të grupeve kriminale, por edhe se si drejtësia ka amnistuar dhe liruar kriminelë nga më të rrezikshimit në Europë.
 7. Doulkis says:
  Pasi Krimet e Rënda nisën hetimet për korrupsion dhe shpërdorim detyre ndaj ish-zyrtarëve dhe zyrtarëve të Universitetit të Tiranës të dyshuar për abuzim me tenderat, ka reaguar Dhori Kule, ish-rektor dhe sot dekan i Ekonomikut. Ish-rektori i UT, Dhori Kule, mohoi të ketë bërë kallëzim në prokuro.
 8. Bralabar says:
  Pazari i Korcës këtë të shtunë ishte nën tingujt e serenatës korçare, por dhe asaj shkodrane. Qindra turistë midis tyre dhe të huaj në rrugët e kalldrëmta të Pazarit të vjetër sollën një mbrëmje vallëzimi, mes dashurisë dhe serenatës.
 9. Jule says:
  Albin Kurti është ndoshta i vetmi politikan i lartë që përpara se sa të japë dorën të thotë: “më fal”. Eshtë me vonesë në takimin e fiksuar prej disa ditësh me një grup të ngushtë gazetarësh, dhe ndonëse anxhenda e tij, që ka pësuar luhatje radikale që kur mban skeptrin e një kandidati për kryeministër, të kërkuarit ndjesë nuk duket i huaj për të.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright 2019 - IT Company WordPress Theme.